Chwaszczyno, Bojańska
379 000 PLN
Działka (Budowlana) na sprzedaż , 1 049 m2
361.30 PLN /m2
Powierzchnia
1 049 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 797926
Powierzchnia: 1 049 m2
Cena za m2: 361.30 PLN
Cena: 379 000 PLN

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1049 m2 w Chwaszczynie na ul. Bojańskiej. 

Zacznij budowę swojego wymarzonego domu już jutro. Urokliwie położona działka budowlana tuż przy granicy Chwaszczyna z Gdynią.

Przygotowywany został projekt domu - można z niego skorzystać lub wybudować dom swoich marzeń wg własnego 
projektu. 

Działka położona jest na kameralnym osiedlu domów. Dzięki temu oprócz pięknych widoków, zapewniona jest cisza i spokój. Dogodna lokalizacja pozwala na szybki dojazd do sklepów (w odległości niecałe 10 min - Lidl), szkół, przychodni. Nieruchomość jest świetnie skomunikowana z Trójmiastem- 2,5 km do Nowej Rdestowej w Gdyni oraz 3 km do węzła na trasie kaszubskiej. W trakcie projektowania jest asfaltowa jezdnia ul. Rewerenda wraz z ciągiem pieszo-jezdnym i pętlą autobusową w pobliżu osiedla.

Wjazd na działkę z ulicy osiedlowej drogą utwardzoną. Korzystny kształt działki o wym. około 30x35 m. Wykonane jest przyłącze gazowe, woda w drodze. Przyłącze energetyczne jest w trakcie oczekiwania na realizację. Projekt kanalizacji - obecnie opracowywany przez gminę.

Projekt domu o powierzchni 232 m2 z dwustanowiskowym garażem został stworzony na indywidualne zamówienie przez uznaną trójmiejską pracownię architektoniczną. Dom jest zaprojektowany z dbałością o detale. Z tarasu na piętrze rozciągać się będzie piękny widok na pola i las. Z kolei funkcjonalnie zaprojektowany taras z wyjściem na ogród, zachęcać będzie do relaksu na świeżym powietrzu. Dodatkowo z aneksu kuchennego będzie wejście do przydomowej szklarni.

Jeśli szukasz zacisznego miejsca z pięknym krajobrazem, jednocześnie blisko Gdyni i całego Trójmiasta, ta działka jest dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu po bliższe informacje. 

 

Skontaktuj się z agentem :
Monika Rutkowska-Wojciul

Telefon : +48 693266988

monika@honestanieruchomosci.pl


Lokalizacja: