Pępowo, Gdańska
839 800 PLN
Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż , 2 002 m2
419.48 PLN /m2
Powierzchnia
2 002 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 206982
Powierzchnia: 2 002 m2
Cena za m2: 419.48 PLN
Cena: 839 800 PLN

Opis nieruchomości:

Na sprzedaż dwie działki budowlane w centrum Pępowa przy ul. Gdańskiej o łącznej powierzchni 2002 m kw.

Obejrzyj w ofercie film - ujęcia z drona ukazujące działkę. 

Działki położone są w doskonałej lokalizacji - po przeciwnej stronie ulicy znajdują się delikatesy, a tuż za rogiem nowe przedszkole. Do szkoły podstawowej można dojechać autem w zaledwie 2 min, a dojście pieszo zajmuje nieco ponad 15 min. Zakupy można również zrobić w pobliskiej Biedronce oraz Lidlu. W pobliżu również inne punkty usługowo - handlowe. W okolicy są tereny zielone, lasy, place zabaw. W odległości ok 20 minut autem znajduje się kąpielisko gminne w Grzybnie nad. j. Białym.

Pępowo jest świetnie skomunikowane - Gdańsk-Wrzeszcz jest oddalony o 19 km, a Gdańsk Śródmieście o 21 km. Odległość do Żukowa to 7 km. Dojazd autem z działki do przystanku PKP Pępowo Kartuskie zajmuje ok 3 min., dojście pieszo ok 20 min. 

Pępowo to miejscowość, która prężnie się rozwija. Deweloperzy chętnie inwestują w budowę osiedli, powstają nowe sklepy i punkty usługowe. Dlatego działki na ul. Gdańskiej stanowią dobrą inwestycję. Kupując dwie działki łącznie można wykorzystać w pełni ich potencjał - na przykład wybudować dom i jednocześnie prowadzić działalność gospodarczą np. usługi fryzjerskie, gabinety lekarskie, żłobek, czy pizzerię. Inwestorzy mają możliwość postawienia domu, bądź obiektu handlowo-usługowego.

Oferta dotyczy dwóch działek:

- o pow. 1000 m kw - teren - objęty MPZP - teren zabudowy mieszkaniowej 
- o pow. 1002 m kw -  nie ujęta w MPZP - w chwili obecnej trzeba złożyć wniosek o warunki zabudowy 

Wszystkie media znajdują się tuż przy granicy działek - woda, kanalizacja, prąd, światłowód. Działki są płaskie, porośnięte samosiejkami.  Wjazd na teren nieruchomości jest od ulicy Majkowskiego oraz można wystąpić z wnioskiem o bezpośredni wjazd od ul. Gdańskiej.

Łączna cena to 839 900 zł. Istnieje możliwość zakupu pojedynczej działki (po 419 900 zł każda), jednak preferowana jest sprzedaż całości.

Skontaktuj się z agentem :
Monika Rutkowska-Wojciul

Telefon : +48 693266988

monika@honestanieruchomosci.pl


Lokalizacja: