Stawiguda,
389 960 PLN
Działka (Budowlana) na sprzedaż , 3 002 m2
129.90 PLN /m2
Powierzchnia
3 002 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: SAW153265
Powierzchnia: 3 002 m2
Cena za m2: 129.90 PLN
Cena: 389 960 PLN

Opis nieruchomości:

TA OFERTA, TO ZAPROSZENIE DO ZAMIESZKANIA W UROCZEJ I NIEZWYKŁEJ MIEJSCOWOŚCI STAWIGUDA.
Na sprzedaż działka w bardzo dobrej lokalizacji, o powierzchni 3 002 m2. Posiada kształt prostokąta o długości 90 m i szerokości 27 m.
Woda i kanalizacja własne lub z oddalonej o 150 m sieci biegnącej wzdłuż drogi. Linia energetyczna odległa ok. 25 m, sieć gazowa ok. 150m. 

Działka składa się z gruntów klasy RV, RVI oraz ŁV i jest częściowo zadrzewiona. Nadaje się pod zabudowę jednorodzinną. Wokół znajdują się budynki mieszkalne o niskiej zabudowie.
Po sąsiedzku planowana jest również osiedle domków jednorodzinnych.

W najbliższej okolicy znajdują się przepiękne lasy oraz kilka jezior (m.in. Pluszne, Łańskie, Wulpińskie) wraz z przystaniami i wypożyczalniami sprzętu wodnego.
Aktywnemu wypoczynkowi sprzyjają także liczne atrakcyjne trasy piesze i rowerowe.

Tęskniący za gwarem miejskim, szybko i bez kłopotu mogą dojechać własnym samochodem do Olsztyna w niespełna 20 min. drogą S 51, która jest trasą szybkiego ruchu.
Łączność z Olsztynem i pobliskimi miejscowościami zapewniają również autobus linii miejskiej, podmiejskie busy, komunikacja autobusowa gminna oraz kolej.

Stawiguda, to miejscowość z pełną infrastrukturą , m.in. szkołami, przedszkolem, pocztą, przychodnią, apteką, sklepami różnych branży, restauracją, punktami usługowymi i zakładami pracy.

Dzięki wielu zróżnicowanym pasjom mieszkańców w każdym wieku, jak i przy wydatnym wsparciu władz gminy i sołectwa każdy znajdzie tutaj dla siebie różnorodne zajęcia pozwalające na atrakcyjne spędzanie wolnego czasu i rozwijanie swoich zainteresowań.

W odległości 7 km znajduje się bogaty w wiele atrakcji Aqua Park oraz SPA.

Osobom potrzebującym kredytu, nieodpłatnie udzieli pomocy Ekspert Finansowy z kilkunastoletnim doświadczeniem.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Skontaktuj się z agentem :
Monika Rutkowska

Telefon : +48 693 266 988

monika@honestanieruchomosci.pl


Lokalizacja: