Malownicza działka nad jeziorem Blanki

lokalizacja: Suryty

325 900 PLN

50 PLN / m2

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 6511 m2, położoną w miejscowości Suryty, w odległości 450m od linii brzegowej pięknego jeziora Blanki.

Energia przy działce. Woda w odległości 50m.

Istnieje możliwość podziału na mniejsze parcele i uzyskania warunków zabudowy.

Malowniczy teren, niska, okoliczna zabudowa, bliskość lasu i jeziora sprzyja wypoczynkowi w tym atrakcyjnym turystycznie miejscu, a także zachęca do całorocznego zamieszkania w odległości 10 km od pełnej infrastruktury handlowo-usługowej i rekreacyjnej jaką oferuje powiatowe miasto Lidzbark Warmiński.

W ofercie posiadamy działkę o powierzchni 1,0461 ha znajdującą się w niedalekim sąsiedztwie od prezentowanej nieruchomości gruntowej.

Zapraszamy na prezentacjeOferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.

Kontakt do opiekuna:

Biuro Nieruchomości HONESTA

Monika Rutkowska
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.