O firmie


Biuro Nieruchomości HONESTA zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami: damami, mieszkaniami, lokalami użytkowymi, gruntami oraz innymi obiektami. Kompleksowo obsługujemy transakcje sprzedaży, kupna i wynajmu.

Cechuje nas rzetelna obsługa i profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem.


NASZA WIZJA:

Przewodnim założeniem, jest aby nasze biuro było o silnej pozycji na rynku utożsamionej z profesjonalną obsługą, przyjaznym nastawieniem do Klienta, solidnością oraz niezawodnością.


NASZA MISJA:

Być przyjaznym dla Klienta, szanowanym partnerem dla Konkurencji oraz godnym zaufania biurem nieruchomości.


Posiadamy licencję PFRN (Polska Federacja Rynku Nieruchomości). Jesteśmy członkiem SPPON (Stowarzyszenie Pomorskich Pośredników w Obrocie Nieruchomościami). Współpracujemy w ramach S-A-W (System Aktywnej Współpracy).

Marka Honesta Nieruchomości działa na Trójmiejskim rynku od 2014 roku.


O mnieMonika Rutkowska - Wojciul


Telefon: +48 693 266 988
E-mail: monika@honestanieruchomosci.pl


Z nieruchomościami związana od 10 lat. Założyciel biura nieruchomości Honesta, które działa na Trójmiejskim rynku od 2014 roku. Współtworzy markę "Wiedza i Relacje" organizując konferencję i szkolenia dla Pośredników Nieruchomości. Ceni sobie współpracę z innymi pośrednikami z całej Polski.

W wolnym czasie uwielbia podróże.

Licencjonowany pośrednik nieruchomości nr 21385.

Absolwentka dziennych studiów magisterskich na Uniwersytecie Morskim w Gdyni (dawniej nazwa Akedemia Morska w Gdyni)
 
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.